Audi

A1

110
km
moc
seryjna
1.0
L
pojemność
silnika
9.5
s
od zera
do setki
od 200
brutto
/doba
Inne Wersje:
No items found.
Rezerwuj auto


Ten model z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom eleganckiego stylu i osiągów, którzy chcą cieszyć się wygodą i komfortem w trakcie jazdy.

W porównaniu z innymi modelami osiągi Audi A1 są po prostu zadowalające - 1.0-litrowy silnik o mocy 110 KM zapewnia przyspieszenie do 100 km/h w czasie 9.5 sekundy, co jest ciekawym doświadczeniem za każdym razem, kiedy wsiadasz za kierownicę.

W porównaniu z innymi modelami osiągi Audi A1 są po prostu zadowalające - 1.0-litrowy silnik o mocy 110 KM zapewnia przyspieszenie do 100 km/h w czasie 9.5 sekundy, co jest ciekawym doświadczeniem za każdym razem, kiedy wsiadasz za kierownicę.

Ten kompaktowy model Audi jest łatwy w prowadzeniu, a zawieszenie pozwala na płynne pokonywanie zakrętów i nierówności na drodze. Audi A1 ma również wiele trybów jazdy, które pozwalają dostosować jazdę do indywidualnych preferencji i potrzeb.

Wnętrze samochodu jest stylowe i funkcjonalne, wyposażone w wiele zaawansowanych funkcji, w tym system multimedialny z ekranem dotykowym i systemem nagłośnienia premium.
Audi A1 oferuje również pojemny bagażnik, który pomieści wiele bagaży, co jest idealne dla osób podróżujących w interesach lub na wakacyjne wycieczki.

Cennik

Doba
200
brutto / doba
2-3 dni
200
brutto / doba
4-6 dni
200
brutto / doba
7-13 dni
200
brutto / doba
14-29 dni
200
brutto / doba
Miesiąc
3400
brutto / miesiąc
Kaucja
3000

Kilometry

Dzienny limit kilometrów
200
Miesięczny limit kilometrów
3500
Koszt dodatkowego kilometra
4

Metody płatności

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.
Ups. Coś poszło nie tak. Sprawdź powyższe pola.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA ODNOŚNIE WYNAJMU AUT LUKSUSOWYCH

JAKI JEST OBSZAR DZIAŁALNOŚCI WYPOŻYCZALNI JUSTCARS PREMIUM RENT?

Wypożyczalnia aut JustCars Premium Rent znajduje się na terenie Warszawy. Jednak za dodatkową opłatą dostarczamy samochody do największych miast w Polsce. Szczegółowe ceny dowozu do poszczególnych miast: ŁÓDŹ - 999 ZŁ | LUBLIN - 1399 ZŁ | POZNAŃ - 1999 ZŁ |  KRAKÓW - 1999 ZŁ | WROCŁAW - 2149 | TRÓJMIASTO - 2099 ZŁ Podane ceny, są cenami netto, obejmującymi transport pojazdu w jedną stronę.

CZY UBEZPIECZENIE JEST WLICZONE W WYNAJEM AUTA?

Wszystkie nasze auta w wypożyczalni JustCars Premium Rent są ubezpieczone. Nie pobieramy z tego tytułu dodatkowych opłat jednak w przypadku spowodowania kolizji, wynajmujący pokrywa 15% wartości naprawy samochodu.

CZY MOŻNA WYPOŻYCZYĆ AUTO NA GODZINY?

Najkrótszy okres wynajmu w wypożyczalni aut JustCars Premium Ren to jedna doba. Nie świadczymy usług wynajmu godzinowego.

JAKIE SĄ DOSTĘPNE METODY PŁATNOŚCI?

Rozliczeń za wynajem w wypożyczalni JustCars Premium Rent można dokonać za pośrednictwem przelewu, karty płatniczej, PayPal, Revolut, Kryptowalutą lub gotówką. Podstawą rozliczenia jest faktura VAT lub rachunek.

CZY MOŻNA ZAREZERWOWAĆ SAMOCHÓD Z WYPRZEDZENIEM?

W wypożyczalni samochodów JustCars Premium Rent można rezerwować samochód z wyprzedzeniem. Rezerwacji można dokonać mailowo, poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie. W celu skutecznej rezerwacji należy również dokonać opłaty rezerwacyjnej - wszelkie informacje dotyczące opłat uzyskasz w drodze kontaktu mailowego lub telefonicznego.

CZY JEST LIMIT KILOMETRÓW?

Tak, w wypożyczalni aut JustCars Premium Rent obowiązują dwa rodzaje limitów kilometrowych. W modelu krótkoterminowym limit kilometrów wynosi standardowo 150 km dziennie w formule krótkoterminowej. W przypadku wynajmu długoterminowego limit kilometrów wynosi 3000 km miesięcznie. W przypadku przekroczenia limitów przez wynajmującego, naliczana jest dodatkowa opłata w kwocie 8 zł brutto dla modeli Lamborghini, Mercedesów G63/ BRABUS oraz Bentley. Przekroczenie limitu kilometrów w innych modelach objęte jest dopłatą w wysokości 4 zł brutto za każdy dodatkowy kilometr.

CZY PRZY WYNAJMIE SAMOCHODU POBIERANA JEST OPŁATA DEPOZYTOWA?

Tak, aby wypożyczyć auto z kolekcji samochodów JustCars Premium Rent, należy dokonać opłaty depozytowej. Opłaty tej można dokonać przelewem, za pomocą karty płatniczej lub gotówką przy odbiorze samochodu.

JAK SĄ ZASADY ZDANIA SAMOCHODU PO WYNAJMIE?

Zwracając samochód do wypożyczalni, należy zadbać o czystość karoserii i kabiny. Sugerujemy oddanie samochodu do myjni ręcznej aby zajęli się tym profesjonaliści. Należy również pamiętać aby stan paliwa w zdawanym samochodzie nie był mniejszy niż w momencie przekazania auta najemcy. Nie zastosowanie się do powyższych warunków zdania samochodu, skutkuje naliczeniem dodatkowych opłat. Informacje o kosztach związanych z niewłaściwym zdaniem samochodu, znajdują się w regulaminie wynajmu.

CZY WYNAJĘTYM SAMOCHODEM MOŻNA WYJEŻDŻAĆ POZA GRANICE POLSKI?

Nie, regulamin wypożyczalni JustCars Premium Rent nie pozwala na opuszczanie granic Polski wynajętym samochodem.