Audi

Q5

170
km
moc
seryjna
2.0
L
pojemność
silnika
9.0
s
od zera
do setki
już od 250
brutto
/doba
Inne Wersje:
No items found.
Rezerwuj auto


Jeśli szukasz eleganckiego i luksusowego SUV-a, Audi Q5 spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

To nie tylko wspaniale wyglądający samochód, ale także świetnie zaprojektowany pod względem technicznym. Napęd 4x4, zawieszenie i tryby jazdy dostosowujące się do Twojego stylu jazdy, zapewniając doskonałe wrażenia zarówno na autostradzie, jak i w terenie.


Wnętrze samochodu zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie i wygodzie pasażerów. Wyposażone w najnowsze technologie, jak Audi Virtual Cockpit czy system multimedialny z dużym ekranem dotykowym, zapewnią Ci łatwą i przyjemną obsługę auta w trakcie jazdy.

Audi Q5 to pojemny samochód, doskonale nadający się na dłuższe podróże lub wypad na weekend. Z łatwością pomieści wszystkie Twoje bagaże, a nawet sprzęt sportowy.

Ten model Audi to doskonały wybór w klasycznym stylu i wysokim standardzie tej marki. Każda podróż to wspaniałe i komfortowe przeżycie dla wszystkich podróżujących.

Dostępne w dwóch kolorach. Klasycznej bieli oraz w zadziornym i wyrazistym grafitowym macie.

Cennik

Doba
450
brutto / doba
2-3 dni
400
brutto / doba
4-6 dni
350
brutto / doba
7-13 dni
270
brutto / doba
14-29 dni
250
brutto / doba
Miesiąc
5500
brutto / miesiąc
Kaucja
5000

Napisz do nas
jeśli chcesz wynająć
samochód

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.
Ups. Coś poszło nie tak. Sprawdź powyższe pola.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA ODNOŚNIE WYNAJMU AUT LUKSUSOWYCH

JAKI JEST OBSZAR DZIAŁALNOŚCI WYPOŻYCZALNI JUSTCARS PREMIUM RENT?

Wypożyczalnia aut JustCars Premium Rent znajduje się na terenie Warszawy. Jednak za dodatkową opłatą dostarczamy samochody do największych miast w Polsce. Szczegółowe ceny dowozu do poszczególnych miast: ŁÓDŹ - 999 ZŁ | LUBLIN - 1399 ZŁ | POZNAŃ - 1999 ZŁ |  KRAKÓW - 1999 ZŁ | WROCŁAW - 2149 | TRÓJMIASTO - 2099 ZŁ Podane ceny, są cenami netto, obejmującymi transport pojazdu w jedną stronę.

CZY MOŻNA WYPOŻYCZYĆ AUTO NA GODZINY?

Najkrótszy okres wynajmu w wypożyczalni aut JustCars Premium Ren to jedna doba. Nie świadczymy usług wynajmu godzinowego.

CZY UBEZPIECZENIE JEST WLICZONE W WYNAJEM AUTA?

Wszystkie nasze auta w wypożyczalni JustCars Premium Rent są ubezpieczone. Nie pobieramy z tego tytułu dodatkowych opłat jednak w przypadku spowodowania kolizji, wynajmujący pokrywa 15% wartości naprawy samochodu.

CZY MOŻNA ZAREZERWOWAĆ SAMOCHÓD Z WYPRZEDZENIEM?

W wypożyczalni samochodów JustCars Premium Rent można rezerwować samochód z wyprzedzeniem. Rezerwacji można dokonać mailowo, poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie. W celu skutecznej rezerwacji należy również dokonać opłaty rezerwacyjnej - wszelkie informacje dotyczące opłat uzyskasz w drodze kontaktu mailowego lub telefonicznego.

CZY JEST LIMIT KILOMETRÓW?

Tak, w wypożyczalni aut JustCars Premium Rent obowiązują dwa rodzaje limitów kilometrowych. W modelu krótkoterminowym limit kilometrów wynosi: dla marki Lamborghini 150 km dziennie | dla reszty aut z kolekcji JustCars Premium 200 km dziennie. W przypadku wynajmu długoterminowego, dla marki Lamborghini 3000 km miesięcznie | dla reszty aut z kolekcji JustCars Premium 3500 km miesięcznie. W przypadku przekroczenia limitów przez wynajmującego, naliczana jest dodatkowa opłata w kwocie 4 zł brutto za każdy dodatkowy kilometr.

CZY WYNAJĘTYM SAMOCHODEM MOŻNA WYJEŻDŻAĆ POZA GRANICE POLSKI?

Nie, regulamin wypożyczalni JustCars Premium Rent nie pozwala na opuszczanie granic Polski wynajętym samochodem.

CZY PRZY WYNAJMIE SAMOCHODU POBIERANA JEST OPŁATA DEPOZYTOWA?

Tak, aby wypożyczyć auto z kolekcji samochodów JustCars Premium Rent, należy dokonać opłaty depozytowej. Opłaty tej można dokonać przelewem, za pomocą karty płatniczej lub gotówką przy odbiorze samochodu.

JAKIE SĄ DOSTĘPNE METODY PŁATNOŚCI?

Rozliczeń za wynajem w wypożyczalni JustCars Premium Rent można dokonać za pośrednictwem przelewu, karty płatniczej, PayPal, Revolut, Kryptowalutą lub gotówką. Podstawą rozliczenia jest faktura VAT lub rachunek.

JAK SĄ ZASADY ZDANIA SAMOCHODU PO WYNAJMIE?

Zwracając samochód do wypożyczalni, należy zadbać o czystość karoserii i kabiny. Sugerujemy oddanie samochodu do myjni ręcznej aby zajęli się tym profesjonaliści. Należy również pamiętać aby stan paliwa w zdawanym samochodzie nie był mniejszy niż w momencie przekazania auta najemcy. Nie zastosowanie się do powyższych warunków zdania samochodu, skutkuje naliczeniem dodatkowych opłat. Informacje o kosztach związanych z niewłaściwym zdaniem samochodu, znajdują się w regulaminie wynajmu.