BENTLEY

CONTINENTAL GTC

550
km
moc
seryjna
4.0
L
pojemność
silnika
4.1
s
od zera
do setki
od 2500
brutto
/doba
Inne Wersje:
No items found.
Rezerwuj auto


Ten luksusowy kabriolet o mocy 550 KM napędzany 4-litrowym silnikiem benzynowym V8 z podwójną turbosprężarką z pewnością przyciągnie uwagę wszystkich miłośników szybkich i stylowych samochodów.


Prędkość maksymalna tego niezwykłego auta to 318 km/h a do pierwszej setki rozpędza się w niecałe 5 sekund. Cztery tryby jazdy umożliwiają wyregulowanie charakteru samochodu. W trybie Sport samochód zapewnia niezwykle responsywne wrażenia z jazdy, natomiast w trybie Comort najwyższy priorytet uzyskuje komfort jazdy. Tryb Bentley to kompromis pomiędzy poprzednimi rozwiązaniami, a niestandardowy tryb Custom umożliwia dostosowanie ustawień do własnych preferencji i faktyczne stworzenie swojego własnego trybu jazdy.


Bentley Continental GTC to połączenie wydajności, rękodzieła i elegancji, zapewniające niezwykłe doświadczenie luksusu. Jego unikatowe wnętrze to uczta dla wszystkich zmysłów. Jednocześnie przejażdżka tym wyjątkowym modelem jest dotknięciem klasyki motoryzacji rodem z lat pięćdziesiątych.

Jeśli marzysz o podróży w prawdziwym luksusie Bentley Continental GTC spełni wszystkie Twoje pragnienia.

Cennik

Doba
5 500
brutto / doba
2-3 dni
5 000
brutto / doba
4-6 dni
4 500
brutto / doba
7-13 dni
3 500
brutto / doba
14-29 dni
2 500
brutto / doba
Miesiąc
47 000
brutto / miesiąc
Kaucja
25 000

Kilometry

Dzienny limit kilometrów
150
Miesięczny limit kilometrów
3000
Koszt dodatkowego kilometra
8

Metody płatności

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.
Ups. Coś poszło nie tak. Sprawdź powyższe pola.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA ODNOŚNIE WYNAJMU AUT LUKSUSOWYCH

JAKI JEST OBSZAR DZIAŁALNOŚCI WYPOŻYCZALNI JUSTCARS PREMIUM RENT?

Wypożyczalnia aut JustCars Premium Rent znajduje się na terenie Warszawy. Jednak za dodatkową opłatą dostarczamy samochody do największych miast w Polsce. Szczegółowe ceny dowozu do poszczególnych miast: ŁÓDŹ - 999 ZŁ | LUBLIN - 1399 ZŁ | POZNAŃ - 1999 ZŁ |  KRAKÓW - 1999 ZŁ | WROCŁAW - 2149 | TRÓJMIASTO - 2099 ZŁ Podane ceny, są cenami netto, obejmującymi transport pojazdu w jedną stronę.

CZY UBEZPIECZENIE JEST WLICZONE W WYNAJEM AUTA?

Wszystkie nasze auta w wypożyczalni JustCars Premium Rent są ubezpieczone. Nie pobieramy z tego tytułu dodatkowych opłat jednak w przypadku spowodowania kolizji, wynajmujący pokrywa 15% wartości naprawy samochodu.

CZY MOŻNA WYPOŻYCZYĆ AUTO NA GODZINY?

Najkrótszy okres wynajmu w wypożyczalni aut JustCars Premium Ren to jedna doba. Nie świadczymy usług wynajmu godzinowego.

JAKIE SĄ DOSTĘPNE METODY PŁATNOŚCI?

Rozliczeń za wynajem w wypożyczalni JustCars Premium Rent można dokonać za pośrednictwem przelewu, karty płatniczej, PayPal, Revolut, Kryptowalutą lub gotówką. Podstawą rozliczenia jest faktura VAT lub rachunek.

CZY MOŻNA ZAREZERWOWAĆ SAMOCHÓD Z WYPRZEDZENIEM?

W wypożyczalni samochodów JustCars Premium Rent można rezerwować samochód z wyprzedzeniem. Rezerwacji można dokonać mailowo, poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie. W celu skutecznej rezerwacji należy również dokonać opłaty rezerwacyjnej - wszelkie informacje dotyczące opłat uzyskasz w drodze kontaktu mailowego lub telefonicznego.

CZY JEST LIMIT KILOMETRÓW?

Tak, w wypożyczalni aut JustCars Premium Rent obowiązują dwa rodzaje limitów kilometrowych. W modelu krótkoterminowym limit kilometrów wynosi standardowo 150 km dziennie w formule krótkoterminowej. W przypadku wynajmu długoterminowego limit kilometrów wynosi 3000 km miesięcznie. W przypadku przekroczenia limitów przez wynajmującego, naliczana jest dodatkowa opłata w kwocie 8 zł brutto dla modeli Lamborghini, Mercedesów G63/ BRABUS oraz Bentley. Przekroczenie limitu kilometrów w innych modelach objęte jest dopłatą w wysokości 4 zł brutto za każdy dodatkowy kilometr.

CZY PRZY WYNAJMIE SAMOCHODU POBIERANA JEST OPŁATA DEPOZYTOWA?

Tak, aby wypożyczyć auto z kolekcji samochodów JustCars Premium Rent, należy dokonać opłaty depozytowej. Opłaty tej można dokonać przelewem, za pomocą karty płatniczej lub gotówką przy odbiorze samochodu.

JAK SĄ ZASADY ZDANIA SAMOCHODU PO WYNAJMIE?

Zwracając samochód do wypożyczalni, należy zadbać o czystość karoserii i kabiny. Sugerujemy oddanie samochodu do myjni ręcznej aby zajęli się tym profesjonaliści. Należy również pamiętać aby stan paliwa w zdawanym samochodzie nie był mniejszy niż w momencie przekazania auta najemcy. Nie zastosowanie się do powyższych warunków zdania samochodu, skutkuje naliczeniem dodatkowych opłat. Informacje o kosztach związanych z niewłaściwym zdaniem samochodu, znajdują się w regulaminie wynajmu.

CZY WYNAJĘTYM SAMOCHODEM MOŻNA WYJEŻDŻAĆ POZA GRANICE POLSKI?

Nie, regulamin wypożyczalni JustCars Premium Rent nie pozwala na opuszczanie granic Polski wynajętym samochodem.