BMW

X7 40d M-pakiet

340
km
moc
seryjna
3.0
L
pojemność
silnika
6.1
s
od zera
do setki
Od 750
brutto
/doba
Inne Wersje:
No items found.
Rezerwuj auto


BMW X7: Luksusowy Komfort, Imponujące Osiągi i Stylowy Design

BMW X7 to kwintesencja luksusu i komfortu. Wnętrze tego flagowego SUV-a oferuje przestrzeń i wygodę na najwyższym poziomie. Przestronna kabina zapewnia miejsce dla siedmiu pasażerów, co czyni BMW X7 idealnym wyborem dla większych rodzin i osób ceniących sobie przestrzeń. Każde z siedmiu miejsc oferuje najwyższy komfort, a opcjonalne fotele kapitańskie w drugim rzędzie dodają dodatkowego luksusu. Fotele w trzecim rzędzie nie są tylko miejscem dla dzieci – oferują pełnowymiarowe siedzenia z funkcją podgrzewania, zapewniając komfort nawet podczas długich podróży. Duże panoramiczne okno dachowe wpuszcza do wnętrza dużo naturalnego światła, co potęguje wrażenie przestronności.

Zaawansowany napęd na cztery koła xDrive zapewnia doskonałą trakcję i stabilność na każdej nawierzchni, niezależnie od warunków pogodowych. Adaptacyjne zawieszenie pneumatyczne dostosowuje się do warunków drogowych, oferując najwyższy poziom komfortu i kontroli. BMW X7 40d jest również wyposażone w nowoczesne systemy wspomagające kierowcę, takie jak asystent pasa ruchu, adaptacyjny tempomat i system rozpoznawania znaków drogowych, które zwiększają bezpieczeństwo i wygodę jazdy.

BMW X7 40d to esencja elegancji i prestiżu. Imponująca przednia krata wlotu powietrza, smukłe linie i muskularna sylwetka podkreślają dominującą obecność tego pojazdu na drodze.

Cennik

Doba
2400
brutto / doba
2-3 dni
2100
brutto / doba
4-6 dni
1950
brutto / doba
7-13 dni
1800
brutto / doba
14-29 dni
1300
brutto / doba
Miesiąc
22500
brutto / miesiąc
Kaucja
10000

Kilometry

Dzienny limit kilometrów
150
Miesięczny limit kilometrów
3000
Koszt dodatkowego kilometra
4

Metody płatności

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.
Ups. Coś poszło nie tak. Sprawdź powyższe pola.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA ODNOŚNIE WYNAJMU AUT LUKSUSOWYCH

JAKI JEST OBSZAR DZIAŁALNOŚCI WYPOŻYCZALNI JUSTCARS PREMIUM RENT?

Wypożyczalnia aut JustCars Premium Rent znajduje się na terenie Warszawy. Jednak za dodatkową opłatą dostarczamy samochody do największych miast w Polsce. Szczegółowe ceny dowozu do poszczególnych miast: ŁÓDŹ - 999 ZŁ | LUBLIN - 1399 ZŁ | POZNAŃ - 1999 ZŁ |  KRAKÓW - 1999 ZŁ | WROCŁAW - 2149 | TRÓJMIASTO - 2099 ZŁ Podane ceny, są cenami netto, obejmującymi transport pojazdu w jedną stronę.

CZY UBEZPIECZENIE JEST WLICZONE W WYNAJEM AUTA?

Wszystkie nasze auta w wypożyczalni JustCars Premium Rent są ubezpieczone. Nie pobieramy z tego tytułu dodatkowych opłat jednak w przypadku spowodowania kolizji, wynajmujący pokrywa 15% wartości naprawy samochodu.

CZY MOŻNA WYPOŻYCZYĆ AUTO NA GODZINY?

Najkrótszy okres wynajmu w wypożyczalni aut JustCars Premium Ren to jedna doba. Nie świadczymy usług wynajmu godzinowego.

JAK SĄ ZASADY ZDANIA SAMOCHODU PO WYNAJMIE?

Zwracając samochód do wypożyczalni, należy zadbać o czystość karoserii i kabiny. Sugerujemy oddanie samochodu do myjni ręcznej aby zajęli się tym profesjonaliści. Należy również pamiętać aby stan paliwa w zdawanym samochodzie nie był mniejszy niż w momencie przekazania auta najemcy. Nie zastosowanie się do powyższych warunków zdania samochodu, skutkuje naliczeniem dodatkowych opłat. Informacje o kosztach związanych z niewłaściwym zdaniem samochodu, znajdują się w regulaminie wynajmu.

JAKIE SĄ DOSTĘPNE METODY PŁATNOŚCI?

Rozliczeń za wynajem w wypożyczalni JustCars Premium Rent można dokonać za pośrednictwem przelewu, karty płatniczej, PayPal, Revolut, Kryptowalutą lub gotówką. Podstawą rozliczenia jest faktura VAT lub rachunek.

CZY MOŻNA ZAREZERWOWAĆ SAMOCHÓD Z WYPRZEDZENIEM?

W wypożyczalni samochodów JustCars Premium Rent można rezerwować samochód z wyprzedzeniem. Rezerwacji można dokonać mailowo, poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie. W celu skutecznej rezerwacji należy również dokonać opłaty rezerwacyjnej - wszelkie informacje dotyczące opłat uzyskasz w drodze kontaktu mailowego lub telefonicznego.

CZY JEST LIMIT KILOMETRÓW?

Tak, w wypożyczalni aut JustCars Premium Rent obowiązują dwa rodzaje limitów kilometrowych. W modelu krótkoterminowym limit kilometrów wynosi standardowo 150 km dziennie w formule krótkoterminowej. W przypadku wynajmu długoterminowego limit kilometrów wynosi 3000 km miesięcznie. W przypadku przekroczenia limitów przez wynajmującego, naliczana jest dodatkowa opłata w kwocie 8 zł brutto dla modeli Lamborghini, Mercedesów G63/ BRABUS oraz Bentley. Przekroczenie limitu kilometrów w innych modelach objęte jest dopłatą w wysokości 4 zł brutto za każdy dodatkowy kilometr.

CZY WYNAJĘTYM SAMOCHODEM MOŻNA WYJEŻDŻAĆ POZA GRANICE POLSKI?

Nie, regulamin wypożyczalni JustCars Premium Rent nie pozwala na opuszczanie granic Polski wynajętym samochodem.

CZY PRZY WYNAJMIE SAMOCHODU POBIERANA JEST OPŁATA DEPOZYTOWA?

Tak, aby wypożyczyć auto z kolekcji samochodów JustCars Premium Rent, należy dokonać opłaty depozytowej. Opłaty tej można dokonać przelewem, za pomocą karty płatniczej lub gotówką przy odbiorze samochodu.