LAMBORGHINI

URUS

650
km
moc
seryjna
4.0
L
pojemność
silnika
3.6
s
od zera
do setki
już od 2500
brutto
/doba
Inne Wersje:
Rezerwuj auto


Ten wyjątkowy SUV łączy w sobie sportową elegancję i doskonałe osiągi.

Silnik V8 o pojemności 4.0 litra generuje moc 650 KM, a przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje zaledwie 3.6 sekundy. To napędza adrenalinę do granic możliwości i zapewnia niezapomniane wrażenia.


Zawieszenie samochodu Lamborghini Urus zapewnia doskonałe prowadzenie i stabilność na drodze. Napęd 4x4 z centralnym mechanizmem różnicowym Torsen pozwala na równomierne rozłożenie siły na wszystkie koła, co gwarantuje idealną przyczepność i dynamikę jazdy.

Ten model Lamborghini oferuje różne tryby jazdy, w tym Strada, Sport, Corsa oraz Neve (dla jazdy po śniegu). Każdy tryb zmienia charakterystykę jazdy, od komfortowej i oszczędnej do bardzo dynamicznej i sportowej.

Wnętrze Lamborghini Urus to połączenie luksusu i funkcjonalności. Fotele pokryte skórą Alcantara z elektryczną regulacją pozycji i systemem podgrzewania to gwarancja absolutnego komfortu. Dodatkowo, doskonały system audio pozwala na słuchanie ulubionej muzyki w doskonałej jakości dźwięku.

Bagażnik ma pojemność 616 litrów, co czyni z Lamborghini Urus bardzo praktyczne auto, doskonałe na letnie eskapady.

Jeśli szukasz niezapomnianej przygody za kierownicą samochodu z najwyższej półki, to Lamborghini Urus jest właśnie dla Ciebie.

Cennik

Doba
5500
brutto / doba
2-3 dni
5000
brutto / doba
4-6 dni
4500
brutto / doba
7-13 dni
3500
brutto / doba
14-29 dni
2500
brutto / doba
Miesiąc
47000
brutto / miesiąc
Kaucja
25000

Napisz do nas
jeśli chcesz wynająć
samochód

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.
Ups. Coś poszło nie tak. Sprawdź powyższe pola.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA ODNOŚNIE WYNAJMU AUT LUKSUSOWYCH

JAKI JEST OBSZAR DZIAŁALNOŚCI WYPOŻYCZALNI JUSTCARS PREMIUM RENT?

Wypożyczalnia aut JustCars Premium Rent znajduje się na terenie Warszawy. Jednak za dodatkową opłatą dostarczamy samochody do największych miast w Polsce. Szczegółowe ceny dowozu do poszczególnych miast: ŁÓDŹ - 999 ZŁ | LUBLIN - 1399 ZŁ | POZNAŃ - 1999 ZŁ |  KRAKÓW - 1999 ZŁ | WROCŁAW - 2149 | TRÓJMIASTO - 2099 ZŁ Podane ceny, są cenami netto, obejmującymi transport pojazdu w jedną stronę.

CZY UBEZPIECZENIE JEST WLICZONE W WYNAJEM AUTA?

Wszystkie nasze auta w wypożyczalni JustCars Premium Rent są ubezpieczone. Nie pobieramy z tego tytułu dodatkowych opłat jednak w przypadku spowodowania kolizji, wynajmujący pokrywa 15% wartości naprawy samochodu.

CZY MOŻNA WYPOŻYCZYĆ AUTO NA GODZINY?

Najkrótszy okres wynajmu w wypożyczalni aut JustCars Premium Ren to jedna doba. Nie świadczymy usług wynajmu godzinowego.

CZY JEST LIMIT KILOMETRÓW?

Tak, w wypożyczalni aut JustCars Premium Rent obowiązują dwa rodzaje limitów kilometrowych. W modelu krótkoterminowym limit kilometrów wynosi: dla marki Lamborghini 150 km dziennie | dla reszty aut z kolekcji JustCars Premium 200 km dziennie. W przypadku wynajmu długoterminowego, dla marki Lamborghini 3000 km miesięcznie | dla reszty aut z kolekcji JustCars Premium 3500 km miesięcznie. W przypadku przekroczenia limitów przez wynajmującego, naliczana jest dodatkowa opłata w kwocie 4 zł brutto za każdy dodatkowy kilometr.

CZY MOŻNA ZAREZERWOWAĆ SAMOCHÓD Z WYPRZEDZENIEM?

W wypożyczalni samochodów JustCars Premium Rent można rezerwować samochód z wyprzedzeniem. Rezerwacji można dokonać mailowo, poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie. W celu skutecznej rezerwacji należy również dokonać opłaty rezerwacyjnej - wszelkie informacje dotyczące opłat uzyskasz w drodze kontaktu mailowego lub telefonicznego.

JAK SĄ ZASADY ZDANIA SAMOCHODU PO WYNAJMIE?

Zwracając samochód do wypożyczalni, należy zadbać o czystość karoserii i kabiny. Sugerujemy oddanie samochodu do myjni ręcznej aby zajęli się tym profesjonaliści. Należy również pamiętać aby stan paliwa w zdawanym samochodzie nie był mniejszy niż w momencie przekazania auta najemcy. Nie zastosowanie się do powyższych warunków zdania samochodu, skutkuje naliczeniem dodatkowych opłat. Informacje o kosztach związanych z niewłaściwym zdaniem samochodu, znajdują się w regulaminie wynajmu.

CZY PRZY WYNAJMIE SAMOCHODU POBIERANA JEST OPŁATA DEPOZYTOWA?

Tak, aby wypożyczyć auto z kolekcji samochodów JustCars Premium Rent, należy dokonać opłaty depozytowej. Opłaty tej można dokonać przelewem, za pomocą karty płatniczej lub gotówką przy odbiorze samochodu.

CZY WYNAJĘTYM SAMOCHODEM MOŻNA WYJEŻDŻAĆ POZA GRANICE POLSKI?

Nie, regulamin wypożyczalni JustCars Premium Rent nie pozwala na opuszczanie granic Polski wynajętym samochodem.

JAKIE SĄ DOSTĘPNE METODY PŁATNOŚCI?

Rozliczeń za wynajem w wypożyczalni JustCars Premium Rent można dokonać za pośrednictwem przelewu, karty płatniczej, PayPal, Revolut, Kryptowalutą lub gotówką. Podstawą rozliczenia jest faktura VAT lub rachunek.