Mercedes

E 220d

220
km
moc
seryjna
2.0
L
pojemność
silnika
7.6
s
od zera
do setki
od 300
brutto
/doba
Inne Wersje:
No items found.
Rezerwuj auto


Mercedes E 220d : Luksusowy Komfort, Imponujące Osiągi i Elegancki Design

Mercedes E 220d to kwintesencja luksusu i innowacji, oferująca niezrównany komfort w swojej klasie. Wnętrze tego modelu zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnej wygodzie pasażerów. Wysokiej jakości materiały, takie jak skóra Nappa, drewniane wykończenia i nowoczesne akcenty, tworzą atmosferę elegancji i prestiżu.

Przestronne i ergonomiczne wnętrze oferuje wyjątkową wygodę dla wszystkich pasażerów. Fotele przednie są wyposażone w funkcje podgrzewania, wentylacji oraz masażu, co zapewnia najwyższy komfort podczas długich podróży.

Mercedes E 220d  zachwyca swoim eleganckim i nowoczesnym designem. Smukła sylwetka, dynamiczne linie i charakterystyczna przednia krata z trójramienną gwiazdą podkreślają jego prestiżowy charakter. Adaptacyjne reflektory LED oraz stylowe tylne światła LED nadają pojazdowi nowoczesny i wyrazisty wygląd, który przyciąga uwagę na drodze.

Mercedes E 220d  to doskonałe połączenie mocy i efektywności. Wyposażony w nowoczesny, 2.0-litrowy silnik diesla o mocy 194 KM, ten model oferuje imponujące osiągi i wyjątkową oszczędność paliwa. Zaawansowany system napędu na tylne koła oraz dziewięciobiegowa automatyczna skrzynia biegów 9G-TRONIC zapewniają doskonałą trakcję i precyzyjne zmiany biegów.

Cennik

Doba
700
brutto / doba
2-3 dni
650
brutto / doba
4-6 dni
600
brutto / doba
7-13 dni
550
brutto / doba
14-29 dni
450
brutto / doba
Miesiąc
9000
brutto / miesiąc
Kaucja
6000

Kilometry

Dzienny limit kilometrów
200
Miesięczny limit kilometrów
3500
Koszt dodatkowego kilometra
2

Metody płatności

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.
Ups. Coś poszło nie tak. Sprawdź powyższe pola.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA ODNOŚNIE WYNAJMU AUT LUKSUSOWYCH

JAKI JEST OBSZAR DZIAŁALNOŚCI WYPOŻYCZALNI JUSTCARS PREMIUM RENT?

Wypożyczalnia aut JustCars Premium Rent znajduje się na terenie Warszawy. Jednak za dodatkową opłatą dostarczamy samochody do największych miast w Polsce. Szczegółowe ceny dowozu do poszczególnych miast: ŁÓDŹ - 999 ZŁ | LUBLIN - 1399 ZŁ | POZNAŃ - 1999 ZŁ |  KRAKÓW - 1999 ZŁ | WROCŁAW - 2149 | TRÓJMIASTO - 2099 ZŁ Podane ceny, są cenami netto, obejmującymi transport pojazdu w jedną stronę.

CZY UBEZPIECZENIE JEST WLICZONE W WYNAJEM AUTA?

Wszystkie nasze auta w wypożyczalni JustCars Premium Rent są ubezpieczone. Nie pobieramy z tego tytułu dodatkowych opłat jednak w przypadku spowodowania kolizji, wynajmujący pokrywa 15% wartości naprawy samochodu.

CZY MOŻNA WYPOŻYCZYĆ AUTO NA GODZINY?

Najkrótszy okres wynajmu w wypożyczalni aut JustCars Premium Ren to jedna doba. Nie świadczymy usług wynajmu godzinowego.

JAK SĄ ZASADY ZDANIA SAMOCHODU PO WYNAJMIE?

Zwracając samochód do wypożyczalni, należy zadbać o czystość karoserii i kabiny. Sugerujemy oddanie samochodu do myjni ręcznej aby zajęli się tym profesjonaliści. Należy również pamiętać aby stan paliwa w zdawanym samochodzie nie był mniejszy niż w momencie przekazania auta najemcy. Nie zastosowanie się do powyższych warunków zdania samochodu, skutkuje naliczeniem dodatkowych opłat. Informacje o kosztach związanych z niewłaściwym zdaniem samochodu, znajdują się w regulaminie wynajmu.

JAKIE SĄ DOSTĘPNE METODY PŁATNOŚCI?

Rozliczeń za wynajem w wypożyczalni JustCars Premium Rent można dokonać za pośrednictwem przelewu, karty płatniczej, PayPal, Revolut, Kryptowalutą lub gotówką. Podstawą rozliczenia jest faktura VAT lub rachunek.

CZY MOŻNA ZAREZERWOWAĆ SAMOCHÓD Z WYPRZEDZENIEM?

W wypożyczalni samochodów JustCars Premium Rent można rezerwować samochód z wyprzedzeniem. Rezerwacji można dokonać mailowo, poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie. W celu skutecznej rezerwacji należy również dokonać opłaty rezerwacyjnej - wszelkie informacje dotyczące opłat uzyskasz w drodze kontaktu mailowego lub telefonicznego.

CZY JEST LIMIT KILOMETRÓW?

Tak, w wypożyczalni aut JustCars Premium Rent obowiązują dwa rodzaje limitów kilometrowych. W modelu krótkoterminowym limit kilometrów wynosi standardowo 150 km dziennie w formule krótkoterminowej. W przypadku wynajmu długoterminowego limit kilometrów wynosi 3000 km miesięcznie. W przypadku przekroczenia limitów przez wynajmującego, naliczana jest dodatkowa opłata w kwocie 8 zł brutto dla modeli Lamborghini, Mercedesów G63/ BRABUS oraz Bentley. Przekroczenie limitu kilometrów w innych modelach objęte jest dopłatą w wysokości 4 zł brutto za każdy dodatkowy kilometr.

CZY WYNAJĘTYM SAMOCHODEM MOŻNA WYJEŻDŻAĆ POZA GRANICE POLSKI?

Nie, regulamin wypożyczalni JustCars Premium Rent nie pozwala na opuszczanie granic Polski wynajętym samochodem.

CZY PRZY WYNAJMIE SAMOCHODU POBIERANA JEST OPŁATA DEPOZYTOWA?

Tak, aby wypożyczyć auto z kolekcji samochodów JustCars Premium Rent, należy dokonać opłaty depozytowej. Opłaty tej można dokonać przelewem, za pomocą karty płatniczej lub gotówką przy odbiorze samochodu.