Mercedes

GT63S 4DOOR AMG

639
km
moc
seryjna
4.0
L
pojemność
silnika
3.2
s
od zera
do setki
już od 1300
brutto
/doba
Inne Wersje:
No items found.
Rezerwuj auto


Witaj w świecie niesamowitej wydajności i elegancji.

Ten samochód łączy w sobie wyjątkową moc i osiągi z najwyższym poziomem komfortu i stylu. Dzięki silnikowi o pojemności 4.0 l i mocy 639KM, przyspieszenie do setki zajmuje zaledwie 3.2 sekundy.

Ale to nie tylko szybkość, która wyróżnia ten model. Wyposażony w zaawansowane zawieszenie i napęd 4MATIC+, Mercedes GT63S 4-Door AMG zapewnia doskonałą stabilność i precyzję podczas jazdy, bez względu na warunki na drodze. Tryby jazdy AMG - Comfort, Sport, Sport+ i Individual - pozwalają na dostosowanie ustawień samochodu do swoich preferencji i wymagań.

We wnętrzu Mercedes GT63S 4-Door AMG możesz poczuć się jak w kokpicie samolotu - z wygodnymi sportowymi fotelami i w pełni cyfrowym kokpitem do tego panoramiczny dach i system multimedialny MBUX, zapewniają niezapomniane wrażenia podczas każdej jazdy.

Mercedes GT63S 4-Door AMG to idealny samochód dla osób ceniących wygodę, styl i sportowy charakter. W JustCars Premium ten model dostępny jest w wyjątkowej wersji. Czarny mat z pomarańczowymi wykończeniami nadaje mu charakter rodem z filmów akcji. Po prostu robi wrażenie.

Cennik

Doba
2500
brutto / doba
2-3 dni
2350
brutto / doba
4-6 dni
2100
brutto / doba
7-13 dni
1850
brutto / doba
14-29 dni
1300
brutto / doba
Miesiąc
28000
brutto / miesiąc
Kaucja
10000

Napisz do nas
jeśli chcesz wynająć
samochód

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.
Ups. Coś poszło nie tak. Sprawdź powyższe pola.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA ODNOŚNIE WYNAJMU AUT LUKSUSOWYCH

JAKI JEST OBSZAR DZIAŁALNOŚCI WYPOŻYCZALNI JUSTCARS PREMIUM RENT?

Wypożyczalnia aut JustCars Premium Rent znajduje się na terenie Warszawy. Jednak za dodatkową opłatą dostarczamy samochody do największych miast w Polsce. Szczegółowe ceny dowozu do poszczególnych miast: ŁÓDŹ - 999 ZŁ | LUBLIN - 1399 ZŁ | POZNAŃ - 1999 ZŁ |  KRAKÓW - 1999 ZŁ | WROCŁAW - 2149 | TRÓJMIASTO - 2099 ZŁ Podane ceny, są cenami netto, obejmującymi transport pojazdu w jedną stronę.

CZY MOŻNA WYPOŻYCZYĆ AUTO NA GODZINY?

Najkrótszy okres wynajmu w wypożyczalni aut JustCars Premium Ren to jedna doba. Nie świadczymy usług wynajmu godzinowego.

CZY UBEZPIECZENIE JEST WLICZONE W WYNAJEM AUTA?

Wszystkie nasze auta w wypożyczalni JustCars Premium Rent są ubezpieczone. Nie pobieramy z tego tytułu dodatkowych opłat jednak w przypadku spowodowania kolizji, wynajmujący pokrywa 15% wartości naprawy samochodu.

CZY PRZY WYNAJMIE SAMOCHODU POBIERANA JEST OPŁATA DEPOZYTOWA?

Tak, aby wypożyczyć auto z kolekcji samochodów JustCars Premium Rent, należy dokonać opłaty depozytowej. Opłaty tej można dokonać przelewem, za pomocą karty płatniczej lub gotówką przy odbiorze samochodu.

JAK SĄ ZASADY ZDANIA SAMOCHODU PO WYNAJMIE?

Zwracając samochód do wypożyczalni, należy zadbać o czystość karoserii i kabiny. Sugerujemy oddanie samochodu do myjni ręcznej aby zajęli się tym profesjonaliści. Należy również pamiętać aby stan paliwa w zdawanym samochodzie nie był mniejszy niż w momencie przekazania auta najemcy. Nie zastosowanie się do powyższych warunków zdania samochodu, skutkuje naliczeniem dodatkowych opłat. Informacje o kosztach związanych z niewłaściwym zdaniem samochodu, znajdują się w regulaminie wynajmu.

CZY JEST LIMIT KILOMETRÓW?

Tak, w wypożyczalni aut JustCars Premium Rent obowiązują dwa rodzaje limitów kilometrowych. W modelu krótkoterminowym limit kilometrów wynosi: dla marki Lamborghini 150 km dziennie | dla reszty aut z kolekcji JustCars Premium 200 km dziennie. W przypadku wynajmu długoterminowego, dla marki Lamborghini 3000 km miesięcznie | dla reszty aut z kolekcji JustCars Premium 3500 km miesięcznie. W przypadku przekroczenia limitów przez wynajmującego, naliczana jest dodatkowa opłata w kwocie 4 zł brutto za każdy dodatkowy kilometr.

JAKIE SĄ DOSTĘPNE METODY PŁATNOŚCI?

Rozliczeń za wynajem w wypożyczalni JustCars Premium Rent można dokonać za pośrednictwem przelewu, karty płatniczej, PayPal, Revolut, Kryptowalutą lub gotówką. Podstawą rozliczenia jest faktura VAT lub rachunek.

CZY WYNAJĘTYM SAMOCHODEM MOŻNA WYJEŻDŻAĆ POZA GRANICE POLSKI?

Nie, regulamin wypożyczalni JustCars Premium Rent nie pozwala na opuszczanie granic Polski wynajętym samochodem.

CZY MOŻNA ZAREZERWOWAĆ SAMOCHÓD Z WYPRZEDZENIEM?

W wypożyczalni samochodów JustCars Premium Rent można rezerwować samochód z wyprzedzeniem. Rezerwacji można dokonać mailowo, poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie. W celu skutecznej rezerwacji należy również dokonać opłaty rezerwacyjnej - wszelkie informacje dotyczące opłat uzyskasz w drodze kontaktu mailowego lub telefonicznego.