Mini Cooper S

John Cooper Works Cabrio

231
km
moc
seryjna
2.0
L
pojemność
silnika
6.6
s
od zera
do setki
Od 266
brutto
/doba
Inne Wersje:
No items found.
Rezerwuj auto


Mini Cooper S John Cooper Works Cabrio: Luksus, Moc i Styl w Otwartej Formie

Mini Cooper S John Cooper Works Cabrio oferuje luksusowe wnętrze, które łączy sportowy charakter z najwyższym komfortem. Starannie zaprojektowane wnętrze zachwyca wysokiej jakości materiałami, takimi jak skóra, oraz sportowymi akcentami charakterystycznymi dla linii John Cooper Works. Fotele sportowe zapewniają doskonałe wsparcie boczne, a jednocześnie są wygodne podczas długich podróży.

Zaawansowany system multimedialny z ekranem dotykowym, nawigacją i łącznością Bluetooth umożliwia łatwe sterowanie funkcjami pojazdu, a system nagłośnienia Harman Kardon zapewnia doskonałe wrażenia dźwiękowe.

Mini Cooper S John Cooper Works Cabrio to prawdziwa maszyna sportowa. Wyposażony w mocny, 2.0-litrowy silnik TwinPower Turbo, generujący 231 KM, zapewnia niezwykłe osiągi i dynamiczną jazdę. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h w zaledwie 6,6 sekundy sprawia, że każdy przejazd staje się ekscytującym doświadczeniem.

Mini Cooper S John Cooper Works Cabrio to samochód, który wyróżnia się na drodze. Jego dynamiczna sylwetka, agresywne linie i sportowe detale podkreślają jego wyjątkowy charakter. Charakterystyczna kratka wlotu powietrza, duże wloty powietrza oraz aerodynamiczne dodatki nadają pojazdowi sportowy wygląd. Składany dach pozwala cieszyć się jazdą na świeżym powietrzu w zaledwie kilka sekundSkładany dach pozwala cieszyć się jazdą na świeżym powietrzu w zaledwie kilka sekund

Cennik

Doba
600
brutto / doba
2-3 dni
500
brutto / doba
4-6 dni
450
brutto / doba
7-13 dni
400
brutto / doba
14-29 dni
370
brutto / doba
Miesiąc
8000
brutto / miesiąc
Kaucja
6000

Kilometry

Dzienny limit kilometrów
200
Miesięczny limit kilometrów
4000
Koszt dodatkowego kilometra
2

Metody płatności

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.
Ups. Coś poszło nie tak. Sprawdź powyższe pola.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA ODNOŚNIE WYNAJMU AUT LUKSUSOWYCH

JAKI JEST OBSZAR DZIAŁALNOŚCI WYPOŻYCZALNI JUSTCARS PREMIUM RENT?

Wypożyczalnia aut JustCars Premium Rent znajduje się na terenie Warszawy. Jednak za dodatkową opłatą dostarczamy samochody do największych miast w Polsce. Szczegółowe ceny dowozu do poszczególnych miast: ŁÓDŹ - 999 ZŁ | LUBLIN - 1399 ZŁ | POZNAŃ - 1999 ZŁ |  KRAKÓW - 1999 ZŁ | WROCŁAW - 2149 | TRÓJMIASTO - 2099 ZŁ Podane ceny, są cenami netto, obejmującymi transport pojazdu w jedną stronę.

CZY UBEZPIECZENIE JEST WLICZONE W WYNAJEM AUTA?

Wszystkie nasze auta w wypożyczalni JustCars Premium Rent są ubezpieczone. Nie pobieramy z tego tytułu dodatkowych opłat jednak w przypadku spowodowania kolizji, wynajmujący pokrywa 15% wartości naprawy samochodu.

CZY MOŻNA WYPOŻYCZYĆ AUTO NA GODZINY?

Najkrótszy okres wynajmu w wypożyczalni aut JustCars Premium Ren to jedna doba. Nie świadczymy usług wynajmu godzinowego.

CZY WYNAJĘTYM SAMOCHODEM MOŻNA WYJEŻDŻAĆ POZA GRANICE POLSKI?

Nie, regulamin wypożyczalni JustCars Premium Rent nie pozwala na opuszczanie granic Polski wynajętym samochodem.

JAK SĄ ZASADY ZDANIA SAMOCHODU PO WYNAJMIE?

Zwracając samochód do wypożyczalni, należy zadbać o czystość karoserii i kabiny. Sugerujemy oddanie samochodu do myjni ręcznej aby zajęli się tym profesjonaliści. Należy również pamiętać aby stan paliwa w zdawanym samochodzie nie był mniejszy niż w momencie przekazania auta najemcy. Nie zastosowanie się do powyższych warunków zdania samochodu, skutkuje naliczeniem dodatkowych opłat. Informacje o kosztach związanych z niewłaściwym zdaniem samochodu, znajdują się w regulaminie wynajmu.

CZY JEST LIMIT KILOMETRÓW?

Tak, w wypożyczalni aut JustCars Premium Rent obowiązują dwa rodzaje limitów kilometrowych. W modelu krótkoterminowym limit kilometrów wynosi standardowo 150 km dziennie w formule krótkoterminowej. W przypadku wynajmu długoterminowego limit kilometrów wynosi 3000 km miesięcznie. W przypadku przekroczenia limitów przez wynajmującego, naliczana jest dodatkowa opłata w kwocie 8 zł brutto dla modeli Lamborghini, Mercedesów G63/ BRABUS oraz Bentley. Przekroczenie limitu kilometrów w innych modelach objęte jest dopłatą w wysokości 4 zł brutto za każdy dodatkowy kilometr.

CZY MOŻNA ZAREZERWOWAĆ SAMOCHÓD Z WYPRZEDZENIEM?

W wypożyczalni samochodów JustCars Premium Rent można rezerwować samochód z wyprzedzeniem. Rezerwacji można dokonać mailowo, poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie. W celu skutecznej rezerwacji należy również dokonać opłaty rezerwacyjnej - wszelkie informacje dotyczące opłat uzyskasz w drodze kontaktu mailowego lub telefonicznego.

CZY PRZY WYNAJMIE SAMOCHODU POBIERANA JEST OPŁATA DEPOZYTOWA?

Tak, aby wypożyczyć auto z kolekcji samochodów JustCars Premium Rent, należy dokonać opłaty depozytowej. Opłaty tej można dokonać przelewem, za pomocą karty płatniczej lub gotówką przy odbiorze samochodu.

JAKIE SĄ DOSTĘPNE METODY PŁATNOŚCI?

Rozliczeń za wynajem w wypożyczalni JustCars Premium Rent można dokonać za pośrednictwem przelewu, karty płatniczej, PayPal, Revolut, Kryptowalutą lub gotówką. Podstawą rozliczenia jest faktura VAT lub rachunek.