Nissan

GTR

570
km
moc
seryjna
3.8
L
pojemność
silnika
3.4
s
od zera
do setki
$ od 710
brutto
/doba
Inne Wersje:
No items found.
Rezerwuj auto


Japońska moc, która budzi respekt.

Potężne 570 koni mechanicznych i dwuturbinowy silnik V6 w Nissanie GTR, to recepta na naprawdę niezapomniane przeżycia!

W naszej kolekcji samochodów klasy premium witamy nową sportową bestię! Japońskie dzieło sztuki w dziedzinie prędkości i przyczepności... Oto Nissan GTR!

Surowy, sportowy design nadwozia w intensywnej pomarańczy, sprawia, że nasz Nissan GTR zwraca na siebie uwagę. Dźwięk silnika i układu wydechowego z czterema olbrzymimi rurami zapowie Twój przyjazd zanim ktokolwiek Cię zobaczy.

Wnętrze Nissana GTR to przestrzeń zaprojektowana wyłącznie do odczuwania frajdy z jazdy. Dużo elektroniki, czarnej skóry i włókna węglowego. Rozbudowany system wskaźników prezentujący zestaw informacji o ciśnieniach i temperaturach, które odczuwa silnik, pomaga jeszcze realniej poczuć jego potęgę, a to właśnie układ napędowy jest największym atutem GT R, pieszczotliwie zwanym „Godzillą”. To auto znakomicie radzi sobie ze zmianami przyczepności i sprawia, że samochód jest niczym przyklejony do drogi. 

Tej klasyki sportowego gatunku - Nissana GT R - najlepiej doświadczys w najmie średnio lub długoterminowym ponieważ okiełznanie tej niesamowitej mocy wymaga czasu. 

Jeśli szukasz auta, które będzie wyzwaniem, Nissan GT R z pewnością spełni to oczekiwanie. 

Cennik

Doba
2000
brutto / doba
2-3 dni
1800
brutto / doba
4-6 dni
1600
brutto / doba
7-13 dni
1350
brutto / doba
14-29 dni
1100
brutto / doba
Miesiąc
22000
brutto / miesiąc
Kaucja
10000

Kilometry

Dzienny limit kilometrów
150
Miesięczny limit kilometrów
3000
Koszt dodatkowego kilometra
4

Metody płatności

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.
Ups. Coś poszło nie tak. Sprawdź powyższe pola.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA ODNOŚNIE WYNAJMU AUT LUKSUSOWYCH

JAKI JEST OBSZAR DZIAŁALNOŚCI WYPOŻYCZALNI JUSTCARS PREMIUM RENT?

Wypożyczalnia aut JustCars Premium Rent znajduje się na terenie Warszawy. Jednak za dodatkową opłatą dostarczamy samochody do największych miast w Polsce. Szczegółowe ceny dowozu do poszczególnych miast: ŁÓDŹ - 999 ZŁ | LUBLIN - 1399 ZŁ | POZNAŃ - 1999 ZŁ |  KRAKÓW - 1999 ZŁ | WROCŁAW - 2149 | TRÓJMIASTO - 2099 ZŁ Podane ceny, są cenami netto, obejmującymi transport pojazdu w jedną stronę.

CZY UBEZPIECZENIE JEST WLICZONE W WYNAJEM AUTA?

Wszystkie nasze auta w wypożyczalni JustCars Premium Rent są ubezpieczone. Nie pobieramy z tego tytułu dodatkowych opłat jednak w przypadku spowodowania kolizji, wynajmujący pokrywa 15% wartości naprawy samochodu.

CZY MOŻNA WYPOŻYCZYĆ AUTO NA GODZINY?

Najkrótszy okres wynajmu w wypożyczalni aut JustCars Premium Ren to jedna doba. Nie świadczymy usług wynajmu godzinowego.

JAK SĄ ZASADY ZDANIA SAMOCHODU PO WYNAJMIE?

Zwracając samochód do wypożyczalni, należy zadbać o czystość karoserii i kabiny. Sugerujemy oddanie samochodu do myjni ręcznej aby zajęli się tym profesjonaliści. Należy również pamiętać aby stan paliwa w zdawanym samochodzie nie był mniejszy niż w momencie przekazania auta najemcy. Nie zastosowanie się do powyższych warunków zdania samochodu, skutkuje naliczeniem dodatkowych opłat. Informacje o kosztach związanych z niewłaściwym zdaniem samochodu, znajdują się w regulaminie wynajmu.

JAKIE SĄ DOSTĘPNE METODY PŁATNOŚCI?

Rozliczeń za wynajem w wypożyczalni JustCars Premium Rent można dokonać za pośrednictwem przelewu, karty płatniczej, PayPal, Revolut, Kryptowalutą lub gotówką. Podstawą rozliczenia jest faktura VAT lub rachunek.

CZY MOŻNA ZAREZERWOWAĆ SAMOCHÓD Z WYPRZEDZENIEM?

W wypożyczalni samochodów JustCars Premium Rent można rezerwować samochód z wyprzedzeniem. Rezerwacji można dokonać mailowo, poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie. W celu skutecznej rezerwacji należy również dokonać opłaty rezerwacyjnej - wszelkie informacje dotyczące opłat uzyskasz w drodze kontaktu mailowego lub telefonicznego.

CZY JEST LIMIT KILOMETRÓW?

Tak, w wypożyczalni aut JustCars Premium Rent obowiązują dwa rodzaje limitów kilometrowych. W modelu krótkoterminowym limit kilometrów wynosi standardowo 150 km dziennie w formule krótkoterminowej. W przypadku wynajmu długoterminowego limit kilometrów wynosi 3000 km miesięcznie. W przypadku przekroczenia limitów przez wynajmującego, naliczana jest dodatkowa opłata w kwocie 8 zł brutto dla modeli Lamborghini, Mercedesów G63/ BRABUS oraz Bentley. Przekroczenie limitu kilometrów w innych modelach objęte jest dopłatą w wysokości 4 zł brutto za każdy dodatkowy kilometr.

CZY WYNAJĘTYM SAMOCHODEM MOŻNA WYJEŻDŻAĆ POZA GRANICE POLSKI?

Nie, regulamin wypożyczalni JustCars Premium Rent nie pozwala na opuszczanie granic Polski wynajętym samochodem.

CZY PRZY WYNAJMIE SAMOCHODU POBIERANA JEST OPŁATA DEPOZYTOWA?

Tak, aby wypożyczyć auto z kolekcji samochodów JustCars Premium Rent, należy dokonać opłaty depozytowej. Opłaty tej można dokonać przelewem, za pomocą karty płatniczej lub gotówką przy odbiorze samochodu.