PORSCHE

PANAMERA TURBO S E-HYBRID

680
km
moc
seryjna
4.0
L
pojemność
silnika
3.2
s
od zera
do setki
brutto
/doba
Inne Wersje:
No items found.
Rezerwuj auto


Połączenie sportowego charakteru i ekologii, dzięki napędowi hybrydowemu i mocy 680KM, a przyspiesza do setki w zaledwie 3.2 sekundy gwarantując niezapomniane doznania za kierownicą.


Zawieszenie Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid zaprojektowane jest w taki sposób, aby zapewnić stabilność i precyzję prowadzenia na każdej nawierzchni. Napęd na wszystkie koła zapewnia doskonałą przyczepność i kontrolę nad samochodem.

Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid oferuje wiele trybów jazdy, w tym E-Power, Hybrid Auto, Sport oraz Sport Plus, które umożliwiają dostosowanie charakterystyki jazdy do indywidualnych preferencji kierowcy.

Wnętrze Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid to elegancka mieszanka sportowego stylu i luksusu. Fotele sportowe, tapicerowane skórą, oferują doskonałe podparcie boczne podczas jazdy, a elektryczna regulacja pozycji zapewnia idealne dopasowanie do sylwetki kierowcy gwarantując niezwykłe doświadczenie komfortu.

Ten model ma pojemny bagażnik, co czyni z niego praktyczne auto, które jest idealne na długie podróże.

Jeśli marzysz o osiągnięciu niesamowitych wrażeń za kierownicą sportowego i luksusowego samochodu, to Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid to właśnie to, czego szukasz.

Cennik

Doba
2200
brutto / doba
2-3 dni
1950
brutto / doba
4-6 dni
1850
brutto / doba
7-13 dni
1500
brutto / doba
14-29 dni
1100
brutto / doba
Miesiąc
24000
brutto / miesiąc
Kaucja
10000

Napisz do nas
jeśli chcesz wynająć
samochód

telefon
tel. +48 695 712 712
Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.
Ups. Coś poszło nie tak. Sprawdź powyższe pola.