Tesla

Model 3 Performance

498
km
moc
seryjna
78.1 kWh
L
pojemność
silnika
2.9
s
od zera
do setki
Od 366
brutto
/doba
Inne Wersje:
No items found.
Rezerwuj auto


Nowoczesna Moc - Tesla Model 3 Performance dla pasjonatów eko dynamiki

Tesla Model 3 Performance Dual Motor to manifest nowoczesnej mocy, idealny dla pasjonatów dynamiki i nowoczesnych technologii od Elona Muska.

Model Performance to najwyższa wersja Model 3 - większe hamulce, 20-calowe koła, obniżone zawieszenie i prędkość maksymalna podniesiona do 260 km/h - to wszystko sprawi, że każda podróż zamieni się w ekscytującą przygodę.
Doładowanie auta do zasięgu 282 km w zaledwie 15 minut (w stacjach Supercharge) - wykorzystując planowanie trasy w Tesla Model 3 Performance unikniesz korków i zaplanujesz ładowanie w najlepszych punktach na Twojej trasie. Korzystaj z funkcjonalnego autopilota z aktywnym nadzorem kierowcy i zawsze aktualnym oprogramowaniem gwarantującym bezpieczeństwo.

Telsa Model 3 Performance to również a może przede wszystkim absolutny komfort. Otaczające kabinę szkło akustyczne zapewnia doskonałe wyciszenie wnętrza. Panoramiczny dach pozwala podziwiać niebo jednocześnie nie przepuszczając promieni UV. Wentylowane siedzenia i automatyczna klimatyzacja zapewniają idealne warunki jazdy. 20 calowy wyświetlacz z intuicyjnym systemem multimedialnym oraz dodatkowy, tylny wyświetlacz dla pasażerów zapewnią świetną rozrywkę.

Kosmiczne bezpieczeństwo Tesla Model 3 Performance to przede wszystkim pochłaniające energię progi boczne, wzmocniona bateria zamontowana nisko w pojeździe w celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się oraz metalowa konstrukcja nadwozia, która może wytrzymać wielokrotność masy samochodu. Aktywne funkcje bezpieczeństwa, takie jak układ automatycznego hamowania awaryjnego, są po prostu standardem.

Wynajmując Tesla Model 3 Performance w JustCars Premium - masz okazję na własnej skórze poczuć nowy głos motoryzacji i doświadczyć niesamowitego kunsztu elektromobilności.

Cennik

Doba
1000
brutto / doba
2-3 dni
850
brutto / doba
4-6 dni
750
brutto / doba
7-13 dni
650
brutto / doba
14-29 dni
500
brutto / doba
Miesiąc
11000
brutto / miesiąc
Kaucja
10000

Kilometry

Dzienny limit kilometrów
150
Miesięczny limit kilometrów
3000
Koszt dodatkowego kilometra
4

Metody płatności

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.
Ups. Coś poszło nie tak. Sprawdź powyższe pola.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA ODNOŚNIE WYNAJMU AUT LUKSUSOWYCH

JAKI JEST OBSZAR DZIAŁALNOŚCI WYPOŻYCZALNI JUSTCARS PREMIUM RENT?

Wypożyczalnia aut JustCars Premium Rent znajduje się na terenie Warszawy. Jednak za dodatkową opłatą dostarczamy samochody do największych miast w Polsce. Szczegółowe ceny dowozu do poszczególnych miast: ŁÓDŹ - 999 ZŁ | LUBLIN - 1399 ZŁ | POZNAŃ - 1999 ZŁ |  KRAKÓW - 1999 ZŁ | WROCŁAW - 2149 | TRÓJMIASTO - 2099 ZŁ Podane ceny, są cenami netto, obejmującymi transport pojazdu w jedną stronę.

CZY UBEZPIECZENIE JEST WLICZONE W WYNAJEM AUTA?

Wszystkie nasze auta w wypożyczalni JustCars Premium Rent są ubezpieczone. Nie pobieramy z tego tytułu dodatkowych opłat jednak w przypadku spowodowania kolizji, wynajmujący pokrywa 15% wartości naprawy samochodu.

CZY MOŻNA WYPOŻYCZYĆ AUTO NA GODZINY?

Najkrótszy okres wynajmu w wypożyczalni aut JustCars Premium Ren to jedna doba. Nie świadczymy usług wynajmu godzinowego.

CZY MOŻNA ZAREZERWOWAĆ SAMOCHÓD Z WYPRZEDZENIEM?

W wypożyczalni samochodów JustCars Premium Rent można rezerwować samochód z wyprzedzeniem. Rezerwacji można dokonać mailowo, poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie. W celu skutecznej rezerwacji należy również dokonać opłaty rezerwacyjnej - wszelkie informacje dotyczące opłat uzyskasz w drodze kontaktu mailowego lub telefonicznego.

JAK SĄ ZASADY ZDANIA SAMOCHODU PO WYNAJMIE?

Zwracając samochód do wypożyczalni, należy zadbać o czystość karoserii i kabiny. Sugerujemy oddanie samochodu do myjni ręcznej aby zajęli się tym profesjonaliści. Należy również pamiętać aby stan paliwa w zdawanym samochodzie nie był mniejszy niż w momencie przekazania auta najemcy. Nie zastosowanie się do powyższych warunków zdania samochodu, skutkuje naliczeniem dodatkowych opłat. Informacje o kosztach związanych z niewłaściwym zdaniem samochodu, znajdują się w regulaminie wynajmu.

CZY JEST LIMIT KILOMETRÓW?

Tak, w wypożyczalni aut JustCars Premium Rent obowiązują dwa rodzaje limitów kilometrowych. W modelu krótkoterminowym limit kilometrów wynosi standardowo 150 km dziennie w formule krótkoterminowej. W przypadku wynajmu długoterminowego limit kilometrów wynosi 3000 km miesięcznie. W przypadku przekroczenia limitów przez wynajmującego, naliczana jest dodatkowa opłata w kwocie 8 zł brutto dla modeli Lamborghini, Mercedesów G63/ BRABUS oraz Bentley. Przekroczenie limitu kilometrów w innych modelach objęte jest dopłatą w wysokości 4 zł brutto za każdy dodatkowy kilometr.

JAKIE SĄ DOSTĘPNE METODY PŁATNOŚCI?

Rozliczeń za wynajem w wypożyczalni JustCars Premium Rent można dokonać za pośrednictwem przelewu, karty płatniczej, PayPal, Revolut, Kryptowalutą lub gotówką. Podstawą rozliczenia jest faktura VAT lub rachunek.

CZY PRZY WYNAJMIE SAMOCHODU POBIERANA JEST OPŁATA DEPOZYTOWA?

Tak, aby wypożyczyć auto z kolekcji samochodów JustCars Premium Rent, należy dokonać opłaty depozytowej. Opłaty tej można dokonać przelewem, za pomocą karty płatniczej lub gotówką przy odbiorze samochodu.

CZY WYNAJĘTYM SAMOCHODEM MOŻNA WYJEŻDŻAĆ POZA GRANICE POLSKI?

Nie, regulamin wypożyczalni JustCars Premium Rent nie pozwala na opuszczanie granic Polski wynajętym samochodem.