Blog

Lamborghini URUS. Po prostu super SUV!

Lamborghini URUS. Po prostu super SUV!

Lamborghini Urus - synonim luksusu i mocy w świecie SUV

Lamborghini Urus, wprowadzony na rynek w 2018 roku, to samochód osobowy typu SUV Coupe klasy wyższej, który bez wątpienia podbija serca miłośników motoryzacji na całym świecie. Marka Lamborghini, znana z bezkompromisowego podejścia do designu i osiągów, zdecydowała się na rozszerzenie swojej oferty o model SUV, udowadniając, że sportowy charakter i luksus mogą iść w parze nawet w segmentach pojazdów terenowych.

Design - elegancja i agresja

Lamborghini Urus wyróżnia się spośród innych SUV-ów dzięki swojemu charakterystycznemu designowi, który łączy elegancję z agresywnym wyglądem. Nisko osadzona sylwetka, szeroka maska z charakterystycznym logo Lamborghini oraz dynamiczne linie sprawiają, że Urus emanuje potęgą i szybkością, nawet gdy stoi w miejscu. Koncepcja SUV Coupe sprawia, że ten pojazd wygląda nie tylko imponująco, ale także sportowo.

Moc i osiągi

Lamborghini Urus to nie tylko obiekt pożądania ze względu na swoje piękno, ale również potęgę pod maską. Wyposażony w silnik V8 o pojemności 4.0 litra, generuje 650 KM mocy. Ten potężny silnik pozwala Urusowi przyspieszyć do setki w zaledwie 3,6 sekundy, co czyni go jednym z najszybszych SUV-ów na rynku. Mimo swojej imponującej mocy, oferuje także zaawansowane systemy kontroli trakcji i stabilizacji, zapewniając bezpieczną jazdę nawet przy ekstremalnych prędkościach.

Luksus w detalach

Ekskluzywne materiały, precyzyjne wykonanie i nowoczesne technologie tworzą unikalne środowisko, które w pełni odzwierciedla prestiż marki Lamborghini. Wygodne fotele z masażem, intuicyjny system multimedialny i liczne opcje personalizacji sprawiają, że podróż samochodem staje się niezapomnianym doświadczeniem. W dostępnych w wypożyczalni JustCars Premium modelach Lamborghini Urus znajdziesz również ekrany zagłówkowe, które umilą podróż pasażerom na tylnych fotelach.

To wszystko sprawia, że zwykła podróż w Lamborghini Urus staje się niezapomnianym przeżyciem w klasie premium.

SUV na wysokim poziomie

Lamborghini Urus to nie tylko kolejny SUV na rynku, to manifestacja odwagi i innowacji marki Lamborghini, która zdecydowała się na podjęcie wyzwania w dziedzinie pojazdów terenowych. Urus łączy w sobie sportowy charakter supersamochodu z praktycznością i wszechstronnością SUV-a. To idealne połączenie dla osób, które nie chcą rezygnować z osiągów nawet podczas codziennych podróży.


Ile kosztuje wynajęcie Lamborghini Urus? 

Wynajmując Lamborghini Urus musimy liczyć się z kosztami od 2500 PLN do 5500 PLN za dobę - wszystko zależy od czasu na jaki chcemy wynająć ten fantastyczny samochód. Np. aby jeśli potrzebujesz Lamborghini Urus na 1 dobę aby po prostu poczuć jego moc i sprawdzić jak się prowadzi wtedy cena za dobę wynosi 5500 PLN brutto. Jeśli planujesz wynajęcie tego super SUV'a na wypad od 3 do 6 dni wtedy cena spada do 4000 PLN brutto za dobę. W naszej wypożyczalni JustCars Premium dostępny jest również długoterminowy model najmu, który dotyczy wypożyczeń na okres miesiąca i powyżej. Stawki za najem długoterminowy ustalane są indywidualnie z klientem i dostosowane do jego potrzeb - przy indywidualnej wycenie brany pod uwagę  jest przede wszystkim przewidywany przebieg. Bazową stawką dobową przy wynajmie długoterminowy jest 2500 PLN brutto. Warto wziąć pod uwagę, że koszt najmu samochodu można w pełni odliczyć od podatku, co przy tych stawkach jest na pewno wartością dodaną.

Udostępnij
https://justcarspremium.com//blog/lamborghini-urus-po-prostu-super-suv

Dołącz do newslettera

Dziękujemy za zapis do Newslettera!
Ups! Coś poszło nie tak

Czytaj również