Blog

Mercedes GT 63 S AMG – uczta dla zmysłów

Mercedes GT 63 S AMG – uczta dla zmysłów

Mercedes-Benz AMG GT 63 S to samochód, będący kwintesencją niemieckiego inżynieryjnego geniuszu, przyciąga uwagę swoim imponującym wyglądem i osiągami. Jeden z kluczowych aspektów tego modelu to jego mocny silnik, generujący aż 639 koni mechanicznych.

Siła ukryta pod maską

Wersja oznaczona jako Mercedes-Benz AMG GT 63 S 4Matic+ 639KM 470KW jest wyposażona w potężny silnik o pojemności 3982 cm3. Ta maszyna jest prawdziwym symbolem połączenia elegancji z siłą. Auto dostępne jest w różnych wariantach wyposażenia, oferując kierowcom możliwość dostosowania go do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji.

Dopasowany do indywidualnych potrzeb

Podczas projektowania tego modelu, producent zdecydował się na stworzenie aż pięciu różnych poziomów wyposażenia, co pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie samochodu do oczekiwań klienta. Warto dodać, że dostępny jest również jeden wariant nadwozia, co umożliwia dodatkową personalizację zewnętrznego wyglądu pojazdu.


Luksus ukryty w detalach

Jednak to nie tylko spektakularne osiągi sprawiają, że Mercedes-Benz AMG GT 63 S wyróżnia się na tle innych aut sportowych. Luksusowe wyposażenie wnętrza, precyzyjne wykonanie detali oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne to elementy, które sprawiają, że podróż tym pojazdem to niezapomniane doświadczenie. Dynamiczne osiągi, perfekcyjne prowadzenie i precyzyjna technologia to elementy, które czynią z tego modelu jedno z najbardziej pożądanych aut na rynku.

Mercedes-Benz AMG GT 63 S łączy w sobie potężną moc silnika z najwyższym standardem luksusu. To samochód, który nie tylko przyspiesza do oszałamiających prędkości, ale także dostarcza niesamowitych wrażenia podczas podróży. Dla miłośników aut sportowych to nie tylko środek transportu, lecz prawdziwa uczta dla zmysłów.

AMG GT 63 S to luksusowy model samochodu, którego cena w standardowej wersji wynosi imponujące 813 700 zł. Dla tych, którzy poszukują jeszcze bardziej ekskluzywnego doświadczenia, dostępne są edycje specjalne, takie jak AMG Green Light Magno i AMG Rubellite Red. Jednakże, aby cieszyć się unikalnym designem tych limitowanych edycji, trzeba liczyć się z dodatkowym wydatkiem. Dopłata za AMG Green Light Magno sięga imponującej kwoty 109 522 zł, natomiast dla AMG Rubellite Red wynosi 86 037 zł w przypadku wersji AMG GT 63 4Matic+. To inwestycja w wyjątkowy styl i charakter, który wyróżni się na drodze. Wynajem tego modelu to wydatek rozpoczynający się już od 750 zł brutto za dobę.

Udostępnij
https://justcarspremium.com//blog/mercedes-gt-63-s-amg---uczta-dla-zmyslow

Dołącz do newslettera

Dziękujemy za zapis do Newslettera!
Ups! Coś poszło nie tak

Czytaj również