Blog

Porsche Panamera - luksusowa limuzyna o sportowym charakterze

Porsche Panamera - luksusowa limuzyna o sportowym charakterze

Porsche Panamera to, bez wątpienia, kwintesencja luksusowej motoryzacji w połączeniu z niepowtarzalnym duchem sportowego dziedzictwa marki Porsche. Konsekwencja w podążaniu własną drogą, niezmiennie oddaje hołd korzeniom tej legendy motoryzacji. To samochód, który wyróżnia się nie tylko swoją elegancją, ale także dynamicznym charakterem, który sprawia, że jazda nim to prawdziwa przyjemność.


DNA Porsche

Porsche Panamera to odzwierciedlenie długiej tradycji marki Porsche w produkcji wysokiej klasy sportowych samochodów. Choć wpisuje się w segment luksusowych limuzyn, nie traci tego, co czyni Porsche niezapomnianym – atletycznego charakteru i sportowej duszy. Każdy detal, każda linia nadwozia, zostały starannie zaprojektowane, by podkreślić dynamikę i siłę, które są nieodłącznymi cechami każdego samochodu z logo Porsche.

Siła i dynamika

Pod maską Porsche Panamera kryje się imponująca moc, która podkreśla jego sportowe aspiracje. Silniki o mocy sięgającej nawet 462 koni mechanicznych gwarantują niezapomniane wrażenia z jazdy. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h w zaledwie 4.4 sekundy sprawia, że każde wyprzedzenie staje się łatwe, a dynamika przyspieszenia dostarcza niezapomnianych emocji. A gdy droga wydaje się nie mieć końca, Porsche Panamera osiąga imponującą prędkość maksymalną nawet do 280 km/h, co czyni każdą podróż prawdziwą przygodą.

Moc w każdym detalu

Wygląd zewnętrzny Porsche Panamera odzwierciedla jego potencjał na drodze. Opływowe linie nadwozia, wyraźne kontury i muskularne proporcje podkreślają jego sportowy charakter. Każdy element został zaprojektowany z myślą o osiągnięciu doskonałego balansu pomiędzy elegancją a dynamiką. Wnętrze samochodu to natomiast połączenie luksusu i funkcjonalności. Każdy detal został dopracowany, by zapewnić kierowcy i pasażerom maksymalny komfort podczas podróży.

Porsche Panamera to nie tylko luksusowa limuzyna. To kwintesencja niemieckiego inżynieryjnego mistrzostwa, połączonego z pasją do sportowego stylu jazdy. Każdy, kto siada za kierownicę tego samochodu, doświadcza nie tylko komfortu podróży, ale także adrenaliny płynącej z każdego przyspieszenia. Porsche Panamera nie tylko pozostaje wiernym swoim korzeniom, ale również definiuje nowe standardy w segmencie luksusowych limuzyn, łącząc w sobie elegancję, siłę i dynamikę, na które Porsche zasłynęło.

Ile kosztuje Porsche Panamera? 

Minimalna wartość modelu Porsche Panamery w podstawowej wersji to ok. 584 400 zł brutto. Najnowsza wersja Panamera Turbo S E-Hybrid to już wydatek ponad 900 tysięcy złotych.

W naszej wypożyczalni dostępne są dwie wersje: Panamera Turbo S E-Hybrid oraz Turbo S E-Hybrid Turismo, którą niektórzy uważają za znacznie bardziej estetyczną wersję Panamery z uwagi na kształt nadwozia. Koszt najmu tego modelu zaczyna się już od 800 złotych za dobę brutto, przy najmie powyżej 30 dni a także:

2200 zł brutto przy najmie na 1 dobę
1950 zł brutto przy najmie na od 2 do 3 dni
1850 zł brutto przy najmie na od 4-6 dni
1500 zł brutto przy najmie na od 7-13 dni
1100 zł brutto przy najmie na od 14-29 dni

Udostępnij
https://justcarspremium.com//blog/porsche-panamera---luksusowa-limuzyna-o-sportowym-charakterze

Dołącz do newslettera

Dziękujemy za zapis do Newslettera!
Ups! Coś poszło nie tak

Czytaj również