Blog

Nissan GTR dostępny w JustCars Premium

Nissan GTR dostępny w JustCars Premium

Zapraszamy na recenzję sylwetki naszego nowego członka rodziny, w wypożyczalni aut luksusowych JustCars Premium.
Już teraz możesz zarezerwować Nissana GTR, który dostępny jest w każdym modelu najmu - krótko, średnio i długoterminowym.


Nissan GTR to w zasadzie klasa sama dla siebie. Jego niezwykłe osiągi generowane przez dwuturbinowy silnik V6 o mocy 570 km potrafi rozpędzić auto do 100 km/h w niecałe 3 sekundy. Ta moc uzależnia ale również powinna budzić respekt.

Nissan GTR, dostępny w naszej wypożyczalni, to pomarańczowa bestia na szerokich kołach, którą charakteryzuje niesamowita jak na tę wagę (1752 kg) dynamika i przyczepność.

Po ostatnim liftingu Nissan GTR generuje jeszcze więcej siły docisku zapewniając przyczepność gekona nawet na mokrej drodze. Jego szeroka konstrukcja i naprawdę zaawansowane systemy kontroli pozwalają przemierzać kolejne zakręty szybko i bezpiecznie a wszystko w akompaniamencie dźwięków ścierającej się gumy.

Wciśnięcie pedału gazu wiąże się z niesamowitym wybuchem adrenaliny. Mówimy to bardzo serio, ponieważ dostępny w naszej wypożyczalni samochodów luksusowych, Nissan GTR to naprawdę maszyna dla odpowiedzialnych kierowców. Sportowe fotele utrzymają w ryzach Twoje ciało, elektronika i napęd 4x4 reagują skutecznie i szybko, ale Ty musisz pamiętać, że arogancka moc tego samochodu wymaga od Ciebie skupienia i pokory.

Układ napędowy jest esencją tego sportowego auta, które zdecydowanie polecamy wynająć na chwilę dłużej, aby w pełni poznać i opanować jego możliwości.

Wynajem Nissan GTR w Warszawie? To proste.

Zdecydowanie Nissan GTR to wyjątkowa pozycja w wypożyczalni aut luksusowych JustCars. Pamiętaj jednak, aby traktować ten samochód z należnym mu szacunkiem, ponieważ moc, która drzemie w silniku, ręcznie montowanym przez doświadczonych japońskich "TAKUMI" jest niemal żywcem wyciągnięta z kolorowych bajek Anime.Sportowe auta do wynajęcia w Warszawie

cieszą się niesamowitą popularnością z uwagi na ich rynkową niedostępność oraz znakomity charakter działań równoważących. Na wiele modeli trzeba czekać długie miesiące a i tak czasem nie załapiemy się na odbiór wymarzonego samochodu. Tym czasem w każdym modelu najmu z wyporzyczalni aut luksusowych, nawet koszty usługi są zdecydowanie atrakcyjniejsze niż te związane z leasingiem. Z pomocą w realizacji marzeń o prowadzeniu najlepszych aut premium na świecie przychodzimy my - JustCars Premium - Luxure & Sport Car Rental - Dzięki nam już dzisiaj możesz wsiąść za kierownicę najlepszych i najszybszych aut na świecie.

Dziękujemy za przeczytanie sylwetki naszego nowego członka rodziny - Nissan GTR na pewno spełni Twoje oczekiwania. Aby wynająć ten samochód kliknij tutaj

Udostępnij
https://justcarspremium.com//blog/nissan-gtr-dostepny-w-justcars-premium

Dołącz do newslettera

Dziękujemy za zapis do Newslettera!
Ups! Coś poszło nie tak

Czytaj również