Mercedes

S 580 Maybach

523
km
moc
seryjna
4.0
L
pojemność
silnika
4.8
s
od zera
do setki
1200
brutto
/doba
Inne Wersje:
No items found.
Rezerwuj auto


Mercedes-Maybach S 580 oferuje klientom wyjątkowe doznanie ciszy

Witaj w świecie luksusu i elegancji, gdzie komfort, osiągi i design spotykają się w najwyższym wydaniu. Mercedes S 580 Maybach to niezrównane połączenie wyrafinowanego stylu, najnowocześniejszych technologii i niezaprzeczalnej klasy. Wnętrze to prawdziwy pałac na czterech kołach. Każdy detal został starannie zaprojektowany, aby zapewnić niezrównany komfort podróżowania.

Miękkie skórzane fotele, zintegrowane systemy multimedialne i opcje personalizacji pozwalające dostosować każdy element do indywidualnych preferencji sprawiają, że podróż staje się wyjątkowym doświadczeniem. Wnętrze odzwierciedla szczyt luksusu, zapewniając pasażerom przyjemność i relaks na każdym kilometrze.

Pod maską Mercedes S 580 Maybach kryje się potężna moc, która idzie w parze z doskonałą wydajnością. Silnik V8, najnowsze technologie hybrydowe oraz zaawansowane systemy kontroli trakcji zapewniają niezrównane osiągi.Mercedes S 580 Maybach to nie tylko techniczne osiągnięcie, ale również arcydzieło designu. Eleganckie linie nadwozia, imponujące detale i charakterystyczne elementy nadają samochodowi niepowtarzalny charakter i prestiż.

Mercedes S 580 Maybach to prawdziwy symbol luksusu, elegancji i technologicznej doskonałości. Niezrównany komfort wnętrza, imponujące osiągi techniczne i stylowy zewnętrzny design sprawiają, że ten samochód wyróżnia się na tle innych. Pozwól sobie na podróż w królestwie wyjątkowości z Mercedesem S 580 Maybach.

Cennik

Doba
4400
brutto / doba
2-3 dni
4000
brutto / doba
4-6 dni
3200
brutto / doba
7-13 dni
2600
brutto / doba
14-29 dni
1900
brutto / doba
Miesiąc
35000
brutto / miesiąc
Kaucja
20000

Kilometry

Dzienny limit kilometrów
150
Miesięczny limit kilometrów
3000
Koszt dodatkowego kilometra
8

Metody płatności

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.
Ups. Coś poszło nie tak. Sprawdź powyższe pola.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA ODNOŚNIE WYNAJMU AUT LUKSUSOWYCH

JAKI JEST OBSZAR DZIAŁALNOŚCI WYPOŻYCZALNI JUSTCARS PREMIUM RENT?

Wypożyczalnia aut JustCars Premium Rent znajduje się na terenie Warszawy. Jednak za dodatkową opłatą dostarczamy samochody do największych miast w Polsce. Szczegółowe ceny dowozu do poszczególnych miast: ŁÓDŹ - 999 ZŁ | LUBLIN - 1399 ZŁ | POZNAŃ - 1999 ZŁ |  KRAKÓW - 1999 ZŁ | WROCŁAW - 2149 | TRÓJMIASTO - 2099 ZŁ Podane ceny, są cenami netto, obejmującymi transport pojazdu w jedną stronę.

CZY UBEZPIECZENIE JEST WLICZONE W WYNAJEM AUTA?

Wszystkie nasze auta w wypożyczalni JustCars Premium Rent są ubezpieczone. Nie pobieramy z tego tytułu dodatkowych opłat jednak w przypadku spowodowania kolizji, wynajmujący pokrywa 15% wartości naprawy samochodu.

CZY MOŻNA WYPOŻYCZYĆ AUTO NA GODZINY?

Najkrótszy okres wynajmu w wypożyczalni aut JustCars Premium Ren to jedna doba. Nie świadczymy usług wynajmu godzinowego.

CZY MOŻNA ZAREZERWOWAĆ SAMOCHÓD Z WYPRZEDZENIEM?

W wypożyczalni samochodów JustCars Premium Rent można rezerwować samochód z wyprzedzeniem. Rezerwacji można dokonać mailowo, poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie. W celu skutecznej rezerwacji należy również dokonać opłaty rezerwacyjnej - wszelkie informacje dotyczące opłat uzyskasz w drodze kontaktu mailowego lub telefonicznego.

JAKIE SĄ DOSTĘPNE METODY PŁATNOŚCI?

Rozliczeń za wynajem w wypożyczalni JustCars Premium Rent można dokonać za pośrednictwem przelewu, karty płatniczej, PayPal, Revolut, Kryptowalutą lub gotówką. Podstawą rozliczenia jest faktura VAT lub rachunek.

CZY JEST LIMIT KILOMETRÓW?

Tak, w wypożyczalni aut JustCars Premium Rent obowiązują dwa rodzaje limitów kilometrowych. W modelu krótkoterminowym limit kilometrów wynosi standardowo 150 km dziennie w formule krótkoterminowej. W przypadku wynajmu długoterminowego limit kilometrów wynosi 3000 km miesięcznie. W przypadku przekroczenia limitów przez wynajmującego, naliczana jest dodatkowa opłata w kwocie 8 zł brutto dla modeli Lamborghini, Mercedesów G63/ BRABUS oraz Bentley. Przekroczenie limitu kilometrów w innych modelach objęte jest dopłatą w wysokości 4 zł brutto za każdy dodatkowy kilometr.

CZY PRZY WYNAJMIE SAMOCHODU POBIERANA JEST OPŁATA DEPOZYTOWA?

Tak, aby wypożyczyć auto z kolekcji samochodów JustCars Premium Rent, należy dokonać opłaty depozytowej. Opłaty tej można dokonać przelewem, za pomocą karty płatniczej lub gotówką przy odbiorze samochodu.

CZY WYNAJĘTYM SAMOCHODEM MOŻNA WYJEŻDŻAĆ POZA GRANICE POLSKI?

Nie, regulamin wypożyczalni JustCars Premium Rent nie pozwala na opuszczanie granic Polski wynajętym samochodem.

JAK SĄ ZASADY ZDANIA SAMOCHODU PO WYNAJMIE?

Zwracając samochód do wypożyczalni, należy zadbać o czystość karoserii i kabiny. Sugerujemy oddanie samochodu do myjni ręcznej aby zajęli się tym profesjonaliści. Należy również pamiętać aby stan paliwa w zdawanym samochodzie nie był mniejszy niż w momencie przekazania auta najemcy. Nie zastosowanie się do powyższych warunków zdania samochodu, skutkuje naliczeniem dodatkowych opłat. Informacje o kosztach związanych z niewłaściwym zdaniem samochodu, znajdują się w regulaminie wynajmu.