BMW

420d X-Drive coupe

190
km
moc
seryjna
2.0
L
pojemność
silnika
7.3
s
od zera
do setki
200
brutto
/doba
Inne Wersje:
No items found.
Rezerwuj auto


BMW 420d xDrive Coupe: Doskonałe Połączenie Elegancji i Wydajności

Witaj w świecie, gdzie luksus spotyka się z dynamiczną jazdą, a elegancja idzie w parze z wydajnością. BMW 420d xDrive Coupe to samochód, który nie tylko zachwyca swoim designem, ale również oferuje doskonałe osiągi i niezrównany komfort.

Ergonomiczne rozwiązania, takie jak intuicyjne sterowanie i dostępne opcje personalizacji, sprawiają, że podróżowanie staje się czystą przyjemnością.

BMW 420d xDrive Coupe zapewnia nie tylko eleganckie wnętrze, ale także imponujące osiągi techniczne. Wyposażony w silnik o wysokiej wydajności i układ napędowy xDrive, samochód ten gwarantuje dynamiczną i stabilną jazdę w każdych warunkach drogowych. BMW 420d xDrive Coupe wyróżnia się na drodze dzięki swojemu charakterystycznemu i stylowemu designowi. Eleganckie linie nadwozia, agresywny przód z charakterystyczną kratą chłodnicy oraz unikatowe detale nadają samochodowi niepowtarzalnego charakteru i prestiżu. Każdy element zewnętrzny został starannie zaprojektowany, aby podkreślić wyjątkowość tego modelu i wyróżnić go na tle innych samochodów na drodze.

Pozwól sobie na przeżycie niezapomnianych chwil za kierownicą BMW 420d xDrive Coupe.

Cennik

Doba
450
brutto / doba
2-3 dni
400
brutto / doba
4-6 dni
350
brutto / doba
7-13 dni
270
brutto / doba
14-29 dni
250
brutto / doba
Miesiąc
6000
brutto / miesiąc
Kaucja
5000

Kilometry

Dzienny limit kilometrów
200
Miesięczny limit kilometrów
3500
Koszt dodatkowego kilometra
2

Metody płatności

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.
Ups. Coś poszło nie tak. Sprawdź powyższe pola.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA ODNOŚNIE WYNAJMU AUT LUKSUSOWYCH

JAKI JEST OBSZAR DZIAŁALNOŚCI WYPOŻYCZALNI JUSTCARS PREMIUM RENT?

Wypożyczalnia aut JustCars Premium Rent znajduje się na terenie Warszawy. Jednak za dodatkową opłatą dostarczamy samochody do największych miast w Polsce. Szczegółowe ceny dowozu do poszczególnych miast: ŁÓDŹ - 999 ZŁ | LUBLIN - 1399 ZŁ | POZNAŃ - 1999 ZŁ |  KRAKÓW - 1999 ZŁ | WROCŁAW - 2149 | TRÓJMIASTO - 2099 ZŁ Podane ceny, są cenami netto, obejmującymi transport pojazdu w jedną stronę.

CZY UBEZPIECZENIE JEST WLICZONE W WYNAJEM AUTA?

Wszystkie nasze auta w wypożyczalni JustCars Premium Rent są ubezpieczone. Nie pobieramy z tego tytułu dodatkowych opłat jednak w przypadku spowodowania kolizji, wynajmujący pokrywa 15% wartości naprawy samochodu.

CZY MOŻNA WYPOŻYCZYĆ AUTO NA GODZINY?

Najkrótszy okres wynajmu w wypożyczalni aut JustCars Premium Ren to jedna doba. Nie świadczymy usług wynajmu godzinowego.

CZY MOŻNA ZAREZERWOWAĆ SAMOCHÓD Z WYPRZEDZENIEM?

W wypożyczalni samochodów JustCars Premium Rent można rezerwować samochód z wyprzedzeniem. Rezerwacji można dokonać mailowo, poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie. W celu skutecznej rezerwacji należy również dokonać opłaty rezerwacyjnej - wszelkie informacje dotyczące opłat uzyskasz w drodze kontaktu mailowego lub telefonicznego.

JAK SĄ ZASADY ZDANIA SAMOCHODU PO WYNAJMIE?

Zwracając samochód do wypożyczalni, należy zadbać o czystość karoserii i kabiny. Sugerujemy oddanie samochodu do myjni ręcznej aby zajęli się tym profesjonaliści. Należy również pamiętać aby stan paliwa w zdawanym samochodzie nie był mniejszy niż w momencie przekazania auta najemcy. Nie zastosowanie się do powyższych warunków zdania samochodu, skutkuje naliczeniem dodatkowych opłat. Informacje o kosztach związanych z niewłaściwym zdaniem samochodu, znajdują się w regulaminie wynajmu.

CZY JEST LIMIT KILOMETRÓW?

Tak, w wypożyczalni aut JustCars Premium Rent obowiązują dwa rodzaje limitów kilometrowych. W modelu krótkoterminowym limit kilometrów wynosi standardowo 150 km dziennie w formule krótkoterminowej. W przypadku wynajmu długoterminowego limit kilometrów wynosi 3000 km miesięcznie. W przypadku przekroczenia limitów przez wynajmującego, naliczana jest dodatkowa opłata w kwocie 8 zł brutto dla modeli Lamborghini, Mercedesów G63/ BRABUS oraz Bentley. Przekroczenie limitu kilometrów w innych modelach objęte jest dopłatą w wysokości 4 zł brutto za każdy dodatkowy kilometr.

JAKIE SĄ DOSTĘPNE METODY PŁATNOŚCI?

Rozliczeń za wynajem w wypożyczalni JustCars Premium Rent można dokonać za pośrednictwem przelewu, karty płatniczej, PayPal, Revolut, Kryptowalutą lub gotówką. Podstawą rozliczenia jest faktura VAT lub rachunek.

CZY PRZY WYNAJMIE SAMOCHODU POBIERANA JEST OPŁATA DEPOZYTOWA?

Tak, aby wypożyczyć auto z kolekcji samochodów JustCars Premium Rent, należy dokonać opłaty depozytowej. Opłaty tej można dokonać przelewem, za pomocą karty płatniczej lub gotówką przy odbiorze samochodu.

CZY WYNAJĘTYM SAMOCHODEM MOŻNA WYJEŻDŻAĆ POZA GRANICE POLSKI?

Nie, regulamin wypożyczalni JustCars Premium Rent nie pozwala na opuszczanie granic Polski wynajętym samochodem.